IconSpeak – koszulki dla podróżników

iconspeak koszulkaKoszulki-IconSpeak 3
O IconSpeak w ostatnich dniach wspomniało większość prasy internetowej i nic dziwnego, bo pomysł w swej prostocie wydaje się wręcz genialny. Dla tych co jeszcze nic nie wiedzą, kilka słów wyjaśnienia – IconSpeak, to projekt t-shirtów zawierających zbiór ikon, które  obrazują najbardziej podstawowe i przydatne sytuacje z jakimi mamy do czynienia, w czasie podróży po egzotycznych krajach, w których barierę stanowi lokalny język. Każda koszulka zawiera 40 czytelnych ikon ( w tym logo marki ) komunikujących rozmówcę o tym, że jesteśmy zainteresowani np. środkami transportu, czy miejscem do spania.
Koszulki-IconSpeakKoszulki-IconSpeak 2

IconSpeak powstało 2015 roku z inicjatywy trzech Szwajcarów Georgea, Stevena i Floriana, pod wpływem ich własnych podróżniczych doświadczeń, z pośród których za szczególne wymieniają awarię motocykla gdzieś w Wietnamie. Pomysł narodził się po kliku drinkach, kiedy później wspominali to wydarzenie i nieustanne rysowaniem na skrawkach papieru przy kontaktach z tubylcami.
Koszulki-IconSpeak 6Koszulki-IconSpeak 4
Każda koszulka kosztuje 33 dolary. Kolekcje promuje seria zdjęć wykonanych m.in. w Azji.

Oprócz wspomnianych koszulek IconSpeak oferuje również kilka innych produktów posiadających swoje grafiki oparte na ikonach. Należą do nich bluzy, torby, czapki dzianinowe oraz czapki z daszkiem.  Całość jest dostępna na stronie IconSpeak.
8860-natural-story-diver1-blue_large420-citygreen-story-lumber1-black_largebluza iconspeak safari

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge