PROPOZYCJE SKLEPÓW – LISTOPAD #1

Witaj w premierowym przeglądzie PROPOZYCJE SKLEPÓW – LISTOPAD #1  Znajdziesz tu wyselekcjonowane, aktualnie dostępne w sklepach internetowych modele ubrań oraz butów. Dla ułatwienia ich przeglądania wszystkie modele pogrupowane są w kategorie np. kurtki. Ich wybór ma charakter zabawy, nawiązuje do aktualnych trendów, promocji sklepów oraz tematyki artykułów z  działów STYL i MARKI.

Jeśli coś wpadnie ci w oko, po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany do właściwego sklepu. Pamiętaj, że dostępność zaprezentowanych produktów jest tymczasowa i uzależniona od sklepu, którego stanowi ofertę.

Zatem ruszamy.


 KURTKI PIKOWANE

Kurtki pikowane nazywane też husky, to ponadczasowy klasyk w brytyjskim stylu. Charakterystyczny wzór w ukośne kwadraty oraz duże przednie kieszenie to najbardziej widoczne elementy tego typu kurtek. Wymyślone w latach 60 XX w. przez Amerykanina Sir Stephena Guylasa, niezmiennie pozostają trendy.

Najbardziej renomowanym producentem tego typu kurtek jest firma Barbour 

liddesdale czliddesdale oliwliddesdale Liddesdale , to już klasyczny model kurtki pikowanej. Obecny w Barbour od 1979r. Dostępny w trzech kolorach: czarny, oliwka, granat.

bardon quilts 3bardon quiltsbardon quilts 2

Bardon Quilts to model posiadający dodatkowe kieszenie na przedzie. Dostępne kolory to: czarny, granat, oliwka oraz brąz.

cranfieldChelsea sport quiltariel

Inne ciekawe modele to odpowiednio Cranfield ( matowa ), Chelsea SportsQuilt oraz Ariel.

d struct suffield 1d struct suffield 2

Na koniec stylowa propozycja D-Struct Suffield marki D-Dtruct. Uwagę zwracają łaty na łokciach oraz brązowa lamówka przy zapięciu i kieszeniach. Świetna propozycja w bardzo atrakcyjnej cenie.


PARKA N-3B

n3b bluen3b sage gn3b black

N-3B to jedna z najcieplejszych, dostępnych na rynku kurtek. Zaprojektowana dla wojska do ochrony przed arktycznym zimnem  – 50 C.

Więcej na temat N-3B i jej najsłynniejszego producenta możesz przeczytać tutaj.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge